ICT Direct

Espoon toimipiste: Puolikkotie 8, 02230 Espoo

Helsingin toimipiste: Mannerheimintie 12 B, 00100 Helsinki

Tukholman toimipiste: World Trade Center, Klarabergsviadukten 70, 11164 Tukholma, Ruotsi

Intian toimipiste: Supreme Business Park, Unit 205, Level – 2, Wing B, Hiranandani Gardens, Powai, Mumbai, Maharashtra 400076, India

Myynti Suomi: +358 50 548 5651

Myynti Ruotsi: +46 8 5063 6287

Rekrytointi Intia: +91 22 62858531, +91 22 62858532

Sähköposti: careers@ictdirect.fi

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003725757464
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy – Itella 003710948874

 

Tiimimme
Ilpo Järvenpää
Customer Success Manager, CEO, Finland
+358 50 548 5651
ilpo.jarvenpaa@ictdirect.fi
Kristo Enqvist
Customer Success Lead, Finland
+358 41 721 5947
kristo.enqvist@ictdirect.fi
Janne Oravisto
Customer Success Manager, Finland
+358 40 359 4744
janne.oravisto@ictdirect.fi
Katrina Kurkio
Research Consultant & Data Protection Officer, Finland
+358 50 597 7947
katrina.kurkio@ictdirect.fi
Mira Günther
Recruitment Consultant, Finland
+358 50 343 4473
mira.gunther@ictdirect.fi
Hanna Peltokorpi
Lead Recruitment Consultant, Finland
+358 40 821 6962
hanna.peltokorpi@ictdirect.fi
Marja-Leena Eskola
Senior Recruitment Consultant, Finland
+358 40 701 1518
marja-leena.eskola@ictdirect.fi
Sara-Selia Naakka
Recruitment Consultant, Marketing Coordinator, Finland
+358 50 471 6470
sara-selia.naakka@ictdirect.fi
Kirsi Valtasaari
Junior Recruitment Consultant, Finland
kirsi.valtasaari@ictdirect.fi
Pekka Bäck
Country Lead, Sweden
+46 (0)76 404 8364
pekka.back@ictdirect.se
Javier Pardo
Research Consultant & Marketing Manager, Sweden
+46 (0)73 759 9698
javier.pardo@ictdirect.se
Venkat Rajan
Management Advisor, India
+91 9823020852
Nasima Khan
Senior IT Recruiter, India
+91-22-62858531
nasima.khan@ictdirect.in
Swati Agrawal
Senior IT Recruiter, India
+91 22 62858532
swati.agrawal@ictdirect.in